BLOG

Wszyscy jesteśmy coraz bardziej świadomi, że nasze codzienne wybory i decyzje mają wpływ na nasze środowisko. Fortador bierze to na poważnie i chce pomóc Tobie i Twojemu biznesowi przejść na dobrą stronę mocy.

Dowiedz się więcej >

Prawdziwą miarą biznesowego sukcesu jest prędkość postępu mierzona już po tym, jak ów sukces został szeroko rozpoznany.

Dowiedz się więcej >

16. 05. 2017

Nadszedł czas na profesjonalne szkolenie naszego najnowszego partnera ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dowiedz się więcej >

Premiera najnowszej myjni marki Fortador zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie to odbędzie się na najbliższych targach motoryzacyjnych w Montrealu, które zaplanowane są pod koniec maja.

Dowiedz się więcej >

Myjnie parowe Fortador stale cieszą się niesłabnącą popularnością, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Coraz więcej firm dostrzega potencjał w nich drzemiący i decyduje się na prowadzenie biznesu parowego. ​

Dowiedz się więcej >

Targi na których powinien być każdy fan motoryzacji połączone z premierą najnowszej elektrycznej maszyny parowej Fortador.

Dowiedz się więcej >

Fortador​ launches new form of third party investment in Florida! Read on to learn how to get 40%+ ROI annually, with minimal personal engagement, thanks to our powerful steam machines and professional management.

Dowiedz się więcej >

W dniach 28 marca - 2 kwietnia mieliśmy okazję gościć na kolejnych targach w tym roku, Vancouver International Show.

Dowiedz się więcej >

Na konkurencyjnym rynku, marki radzą sobie z budowaniem swojej siły i rozpoznawalności na różne sposoby. Pod uwagę biorą subiektywne wartości. Podczas gdy widzimy potężną wartość w estetyce, priorytetem Fortadora jest przewaga technologiczna.

Dowiedz się więcej >

Już za dwa tygodnie Fortador weźmie udział w kolejnych targach, tym razem w Vancouver! International Auto Show, 28.03-2.04, Vancouver Convention Center.

Dowiedz się więcej >