Opinie

OPINIE

Na Fortador trafiłem z polecenia kolegi. Zakup myjni PRO+ okazał się strzałem w dziesiątkę. W porównaniu do tradycyjnych myjni wodnych Fortador PRO+ jest bardziej ekonomiczny w utrzymaniu i jak dotąd bezawaryjny. Sterowanie jest w zasadzie intuicyjne, obsługa nie wymaga wiele wysiłku. Najbardziej zależało mi na mocy urządzenia i na tym, aby było praktyczne. Jestem zadowolony z zakupu, jeżeli pracy będzie przybywać zastanowię się nad kupnem kolejnej maszyny

Celal Yildiz, Norwegia

OPINIE

Myjnia właśnie dla takiej osoby, jak ja. Łatwa w obsłudze, bezproblemowa i w porównaniu do myjni wodnej stosunkowo tania w utrzymaniu. Po zakupie mogłem przyjąć nowe zlecenia, z czego jestem zadowolony. Myjni mogę  używać w miejscach, które do tej pory były niedostępne, bo np. znajdowała się w nich elektronika lub inne delikatne wyposażenie. Czyszczenie maszyną Fortador pozwoliło mi zwiększyć moje dochody.

Aurimas Lukauskis, Wilno, Litwa

OPINIE

Myjnie pracują pełną parą i zarabiają na siebie od pierwszego dnia. Na pewno plusem jest jakość wykonania urządzenia, wszystko jest do siebie dopasowane i porządnie zamontowane. Zwracam też uwagę na to, że maszyny nie robią dużo hałasu, a ich obsługa jest w zasadzie ograniczona do minimum. Do czyszczenia samochodów czy trudnodostępnych miejsc w budynkach maszyny Fortador są idealnym rozwiązaniem. Volt wykorzystuję do drobniejszych prac (mniejszy rozmiar, łatwiejszy transport), a PRO+ służy mi przy większych zleceniach.

Americo Correira, Portugalia

OPINIE

Niemieccy klienci cenią jakość usług oraz ich terminowość. Myjnia PRO+ pozwoliła mi zwiększyć ilość usług i świadczyć je lepiej. Czyścić parą można łatwo i przyjemnie, dużo bardziej komfortowo niż wodą. Sama myjnia jest urządzeniem kompletnym – można od a do z przygotować samochód do oddania klientowi albo sprzątnąć np. wnętrze kuchni w lokalu gastronomicznym. Dla mnie ważne jest to, że myjnia jest praktyczna, nie ma awarii i zużywa mało paliwa w porównaniu do konkurencji.  

Mariusz Andrusik, Berlin, Niemcy