ZASTOSOWANIE

Food truck

Pełna mobilna dezynfekcja

Zarówno sieci food trucków, jak i niezależni operatorzy gastronomiczni potrzebują niedrogich i skutecznych metod utrzymywania swojej floty food trucków w czystości. Większość obiektów potrzebuje skutecznych narzędzi do czyszczenia zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ze względu na złożone regulacje sanitarne i przeciwpożarowe, dopracowano rozwiązania czyszczenia kuchni i food trucków odpowiadające wszelkim normom i wymaganiom prawny – czyszczenie parą wodną.

System czyszczenia parowego powstał w oparciu o metody, których używa się w przemyśle profesjonalnego czyszczenia i odkażania restauracji. Biorąc pod uwagę jak bardzo zbliżone jest wyposażenie food trucków do punktów gastronomicznych, rynek czyszczenia jednostek mobilnych również zdominowały systemy czyszczenia parowego, jako że jest to metoda najlepsza, najszybsza i najbezpieczniejsza dla food trucków.

 

Absolutna niezawodność

Zminimalizuj czas, jaki poświęcasz na konserwację swoich pojazdów i zwiększ produktywność pracy. Czyszczenie parą wymaga minimalnej ilości przygotowań do czyszczenia czy dezynfekcji. Myjnia Parowa Fortador działa pod ciśnieniem, wydzielając parę podgrzaną do 180 stopni Celsjusza, pozwalając na czyszczenie przez cały dzień, w zaledwie sześć minut*. Para dotrze do każdej szczeliny, czyszcząc najbardziej niedostępne miejsca bez pozostawiania rozprysków wody.

Sucha para Myjni Fortador o delikatnym ciśnieniu bezpieczne wyczyści najbardziej delikatne elementy wyposażenia ­– komputery pokładowe, taśmociągi, wentylatory, monitory, chłodnie i zamrażarki. Wyeliminuj wieloetapowe przygotowywanie, czyszczenie, mydlenie, płukanie, suszenie, marnotrawienie wody!  Krótszy przestój to dłuższy czas pracy i wzrost efektywności.

*Czas nagrzewania różni się pomiędzy modelami. Zobacz porównanie naszych modeli.

 

Ekologiczne rozwiązanie

Zagrożenie spożywczymi patogenami stanowi największe ryzyko dla restauracji i mobilnych punktów gastronomicznych. Przy niewielkim przygotowaniu przestrzeni kuchennej, posiadacze foodtrucków mogą znacznie skorzystać z efektywności systemu czyszczenia parowego. „Superpodgrzana para” Fortadora dezynfekuje i eliminuje niebezpieczne bakterie spożywcze. Bez żadnych detergentów oraz bez nadmiernego zużycia wody, czyszczenie suchą parą jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem dla mobilnych punktów gastronomicznych. Większość patogenów jest zwalczana w temperaturze 70 stopni Celsjusza. Myjnia Parowa Fortador może wyprodukować stały strumień pary suchej o zakresie 100-115 stopni Celsjusza, eliminując wszystkie niechciane mikroorganizmy. Myjnie Parowe Fortador są wyposażone w wentyl kontrolujący wilgoć, który pozwala powyższych poziom wilgoci wtedy, kiedy to konieczne  (na przykład podczas mycia osadów tłuszczu, lukru, resztek czekolady). Czyść i odkażaj urządzenia gastronomiczne skuteczniej za pomocą myjni ciśnieniowej niż chemikaliów!

Myjnie Fortador został niedawno poddany testom na najbardziej powszechne i niebezpieczne patogeny.