ZASTOSOWANIE

Mobilne myjnie parowe - Myjka parowa do samochodu

Full service

Mycie parowe samochodu to proces używania pary wodnej do czyszczenia wnętrza i karoserii auta. Dzięki swoim właściwościom dezynfekującym i efektywności para wodna już od lat była istotnym elementem w przemyśle. Dziś para jest nieskończonym źródłem możliwości i zysku w dziedzinie myjni samochodowych.

Mobilne myjnie parowe Fortador przecierają szlaki w tej dziedzinie. Producent wprowadza pierwsze przemysłowe myjnie stworzone specjalnie do mycia samochodów!

Fortador - myjka parowa do samochodu!

Myjnia Fortador doskonale radzi sobie z przewrotną naturą samochodowych problemów z czystością – para jest wystarczająco gorąca, by pozbyć się tłuszczu czy trudnych zabrudzeń pojazdów rolniczych, jej ciśnienie jest wystarczająco wysokie, by po brudzie nie został ślad, ale jest również wystarczająco delikatna, by nie uszkodzić powierzchni karoserii czy tapicerki. Myjnia Fortador dokładnie myje Twój samochód, dezynfekuje jego wnętrze i sprawia, że zatłuszczony silnik znowu wygląda jak nowy – a to wszystko w czasie krótszym niż zwyczajna myjnia samochodowa. Fortador dociera również do najciaśniejszych szczelin i miejsc, które dla normalnej myjni ciśnieniowej pozostają zupełnie niedostępne. 

Oferujemy również pełną gamę akcesoriów udoskonalających działanie Twojej mobilnej myjni – od węży i pistoletów o regulowanej długości, do szczotek radzących sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami i woskiem zapewniającym dodatkowy połysk.