ZASTOSOWANIE

Pluskwy

Rewolucyjna

Pluskwy pracowicie pielęgnują swoją złą sławę od lat. Przejmują kontrolę nad domami, ku przerażeniu wczasowiczów i właścicieli kolonizują hotele, odradzają się po profesjonalnych próbach eksterminacji najsilniejszymi toksynami. Nie ma siły, która powstrzymałaby te żywotne, łatwe do przeoczenia pasożyty. Jako że żywią się ludzką krwią, większość chemikaliów i środków owadobójczych zwyczajnie na nie nie działa – jeśli nie spryskamy ich bezpośrednio, istnieje niewielka szansa, że spożyją truciznę.

Co dla wielu zaskakujące, pluskwy skutecznie wyeliminować można przy użyciu naturalnej, nietoksycznej pary wodnej!

 

Skuteczna

Znaną piętą achillesową pluskiew jest ich nietolerancja na wysokie temperatury. Badania wykazały, że już temperatura powyżej 60ºC jest skuteczna w eliminowaniu pluskiew i ich ośrodków ich inwazji. Para Fortadora osiągająca temperaturę 100ºC natychmiastowo zabija pluskwy i niszczy ich jaja. Myjnia parowa Fortador produkuje parę o stałej temperaturze, co daje niezwykłe efekty w walce z pluskwami. Sucha para (poniżej 5% wilgotności) pozwala na głęboką penetrację, dzięki czemu nawet powierzchnie pokryte tapicerką schną momentalnie.

 

Wszechstronna

Sucha para wodna to najbardziej naturalny i bezpieczny sposób sprzątania.  Możesz sprzątać pokój dziecięcy, łóżko piętrowe, kołyskę, wózek czy przewijak bez obawy o najbliższych Ci osób. Wiele profesjonalnych firm sprzątających z tego powodu zaczęło używać maszyn parowych – najbezpieczniejszego sposobu sprzątania materaców, ram łóżek, zagłówków, pościeli, dywanów, tapicerowanych mebli, narzut i tym podobnych. Para to podgrzana woda. Trudno o bezpieczniejszy środek sprzątający.

Uważaj! Pluskwy mogą przeżyć ponad rok nawet, jeśli odcięte są od źródła pożywienia, tak więc mogą powracać, kiedy już miałeś wrażenie, że zwyciężyłeś tę nierówną walkę. Warto często ponawiać kurację Fortadorem. W przeciwieństwie do środków owadobójczych i chemikaliów, para wodna jest w stu procentach naturalnym rozwiązaniem, co oznacza, że możesz używać tej niezawodnej w walce z pluskwami broni tak często, jak tylko uznasz to za stosowne.