ZASTOSOWANIE

Profesjonalne sprzątanie

Rewolucyjny System Sprzątający

Przemysłowe myjnie parowe Fortadora pozwolą Ci czyścić prawie wszystko, prawie wszędzie. Nasze myjnie używające suchej pary to najbardziej efektywne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie na dzisiejszym rynku. Porównywanie Fortadora z tradycyjnymi metodami konkurencji pokazuje, jak wszechstronną i opłacalną maszyną są nasze myjnie. Wiele miejsc nie może pozwolić sobie na potężne i zbędne zużycie wody, ciągłą obecność potężnych ilości chemikaliów czy długi czas trwania tradycyjnego procesu sprzątania. Z Fortadorem możesz o tym zapomnieć. Używaj naszej myjni parowej, by pozbyć się graffiti, wyeliminować inwazję owadów, usunąć pleśń czy gumę do żucia i wywabić plamy z różnorakich powierzchni – a wszystko to z jednoczesną dezynfekcją i eliminacją przykrych zapachów. Myj okna, podłogi, sufity, listwy podłogowe, ubikacje, kuchnie, sprzęty przemysłowe i wiele innych.

 

Dezynfekcja punktów gastronomicznych

Dzięki naszym maszynom parowym możesz szybko I łatwo poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami rzuconymi czystości. W porównaniu do myjni o systemach bojlerowych i ciśnieniowych, sucha para jest mniej wilgotna, co pozwala myjni Fortador czyścić delikatne i trudno dostępne miejsca na sucho. Para osiągająca temperaturę stu stopni Celsjusza rozpuszcza i usuwa tłuszcz, olej i bród, pozostawiając powierzchnie czyste i suche. Popularnym jest używanie myjni parowej Fortador w kuchniach przemysłowych i restauracjach, w celu czyszczenia patelni, frytkownic, grillów, stołów i zlewów czy lodówek i zamrażarek.

Para, bez używania szkodliwych chemikaliów, usuwa bakterie E-coli, Salmonelli i Listerii z narzędzi i powierzchni używanych do przygotowywania jedzenia. Używaj myjni parowej Fortador, by bez wielkiego wysiłku sprzątać i dezynfekować całą powierzchnię Twojego lokalu, łącznie z przestrzenią przeznaczoną dla klientów.

 

Czuły barbarzyńca

Czyszczenie fug I kafelków to niezwykle istotny, a często przeoczany element porządnego sprzątania. To doskonałe miejsce dla kolonii bakterii i zarzewia pleśni. Zaniedbywanie czyszczenia fug prowadzi do akumulacji obecności szkodliwych mikrobów, brudu, tłuszczu i pleśni, co skutkować może przykrym zapachem I pogarszającą się jakością powietrza w Twoim mieszkaniu. Sucha para myjni parowej Fortador delikatnie penetruje strukturę fug, uwalniając je od brudu, tłuszczu i pleśni.

Fortador oferuje najwyższej klasy sprzęt produkujący parę o najwyższej temperaturze pozwalającej na najbardziej efektywne sprzątanie.