ZASTOSOWANIE

Przedstawicielstwo

Wszystko i wszędzie

Oszczędź cenne godziny dzięki urządzeniu, które wykona całą robotę! Z myjnią Fortador chemikalia i detergenty stają się zbędne, a Ty możesz być pewny, że dokładnie umyjesz i zdezynfekujesz swój samochód zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.  A to wszystko bez zbędnego marnowania wody i rozprysku – nie musisz ruszać samochodu z miejsca, w którym stoi, bez obawy o otoczenie!

 

Zrzuć ciężar

Myjnia samochodowa i akcesoria dodatkowe kosztują. Nie wspominając o szkoleniach dla pracowników za każdym razem, gdy pojawia się nowy element. Myjnie parowe Fortador zupełnie zwalniają Cię z myślenia o kosztach myjki ciśnieniowej, strumienicy, pompy, sprężarki, kotłów, urządzeń ograniczających zużycie wody czy specjalnych myjek.

Para znacząco skraca czas trwania mycia karoserii. W przypadku myjni tradycyjnych proces ten składa się z pięciu kroków (płukanie wstępne, aplikacja detergentu, płukanie, suszenie, woskowanie). W przypadku pary kroki są tylko dwa. Krok pierwszy - spryskujemy samochód parą i suszymy go ręcznikiem  z mikrofibry. Krok drugi – aplikujemy środek ochronny. Para wodna jest wyjątkowo lekka i bardzo gorąca. Szybko pozbywa się brudu, zabija bakterie i eliminuje brzydkie zapachy. Dzięki suchej parze, tapicerka schnie w ciągu paru minut, nie godzin.